Kondicionierių tipai, kokį pasirinkti?
  • ON/OFF;
  • Inverteriniai;
  • Multi split inverteriniai;
Oro kondicionieriai su sistema ON/OFF

Šie kondicionieriai yra pačio paprasčiausio tipo, veikia įsijungimo ir išsijungimo principu. Visada veikia maksimaliu režimu, o pasiekus užduotą temperatūrą išsijungia. To pasekoje jie yra neekonomiški, ir skirti labiau aptarnauti telekomunikacijų patalpoms. Šio tipo oro kondicionieriai, turi vidinį bei išorinį blokus.

Inverteriniai oro kondicionieriai

Ekonomiški dėl savo veikimo principo, lyginant su anksčiau minėtu įrenginiu. Šis oro kondicionierius veikia maksimaliu režimu iki užduotos temperatūros, tačiau kambario temperatūrai priartėjus prie duotosios, siurblio apsisukimai sumažinami ir taip palaikoma užduota temperatūra su 0,5°C paklaida. Tai yra ženkliai ekonomiškiau, bei visai kitas konforto pojūtis, mažiau triukšmo, mažiau temperatūrų skirtumų, bei mažiau sunaudotos elektros energijos. Šio tipo oro kondicionieriai, tap pat turi vidinį bei išorinį blokus.

Multi split inverteriniai oro kondicionieriai

Savo veikimo principu beveik niekuo nesiskiria nuo standartinių inverterinių. Esminis skirtumas, jog prie vieno išorinio bloko galima prijungti iki 5 vidinių blokų. Tokiu būdu galima sutaupyti vietos, mažiau triukšmo bei mažiau sunaudotos elektros energijos.

Parinksime Jums tinkamiausią kondicionierių bei jį sumontuosime, dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis info@diterma.lt arba +370 679 080 79