Radiatorinis šildymas dėl savo paprastumo labiausiai paplitęs šildymo būdas Lietuvoje: šilumnešis pašildomas katile, po to vamzdynu keliauja į radiatorių, ir šis išspinduliuoja šilumnešio atneštą šilumą.

Radiatorinis šildymas šiuo metu montuojamas tik su priverstine cirkuliacija, taip papraščiau subalansuoti sistemą.
Šildymo sistemos su priverstine cirkuliacija vamzdžiai klojami nepaisant nuolydžių  ir gali būti mažo diametro, taip taupomi laiko bei medžiagų kąštai, nes šilumnešio judėjima užtikrina cirkuliacinis siurblys.

Radiatoriai būna plokštiniai (plieno), sekcijiniai (ketaus, aliuminio) ir kombinuoti (aliuminio ir plieno).

Plieniniai radiatoriai greitai išyla ir yra labiausiai ekonomiški palyginus su kainos bei šiluminėm savybėm prieš kitų rūšių radiatorius. Dėl didelio paviršiaus ploto ir sąlyginai mažo vandens kiekio, šiluma išspinduliuojama labai efektyviai. Šie radiatoriai patrauklios išvaizdos, galimi įvairūs dizainai kurie, tikrai suras vietą bet kokiame interjere.

Ketaus radiatoriai – ilgaamžiški, gerai spinduliuoja šilumą, tinka bet koks šilumnešis. Pagrindinis šių radiatorių trūkumas – nepatraukli išvaizda bei sąlyginai didelė kaina.

Aliuminio radiatoriai – pagaminti iš medžiagos, gerai spinduliuojančios šilumą, yra estetiški, tačiau turi specifinius reikalavimus šilumnešio sudėčiai – jis turi būti šarminis, priešingu atveju radiatorius ims rūdyti iš vidaus.

Radiatorinė šildymo sistema gali būti komplektuojama su grindiniu šildymu, tačiau pastarajam būtinas pamaišymo vožtuvas, nes grindinio šildymo paduodama temperatūra negali viršyti 50°C.

Parinksime Jums tinkamiausią radiatorinio šildymo sistemą bei ją sumontuosime, dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis info@diterma.lt arba +370 679 080 79